Služby

Doučování

Tuto službu zajišťují pedagogové se specializací na určený předmět. Vzhledem k požadavkům jsme rozšířily i služby z oblasti speciální pedagogiky (logopedie, dyslexie a jiné dysfunkce, problémy s učením). Nabízíme pomoc s přípravou na výuku i dětem ze speciálních škol.

Více o této službě »

Hlídání a venčení psů

Na tuto službu máme vyškolené pracovníky v oboru kynologie. Rádi vám vaše mazlíčky vyvenčí a pohlídají v době vaší nepřítomnosti u sebe doma nebo u vás. Tuto službu poskytujeme jednorázově i dlouhodobě.

Více o této službě »

Hlídání dětí

Nabízíme Vám hlídání kojenců, batolat, dětí předškolního věku i školáků. Zajišťujeme pravidelné hlídání, jsme Vám po ruce i v případě, že naše služby potřebujete vyjímečně. Staráme se o malé marody, vyzvedáváme děti ze školky i ze školy, doprovázíme je na různé kroužky i zájmové činnosti. Speciální službu zajišťují pedagogové formou vycházek a výletů se zaměřením na určitý cíl. Aby se dítě cítilo bezpečně a příjemně, zajišťujeme hlídání v domácím prostředí.

Více o této službě »

Péče o domácnost

Nabízíme veškeré služby týkající se úklidu Vaší domácnosti. Naše hospodyně i paní na úklid mohou zajistit občasný i pravidelný úklid Vašeho domu, či bytu. V náplni práce mají luxování, utírání prachu, zalévání květin, vytírání, mytí koupelen a toalet i kuchyní. Na požádání lze zajistit i tyto služby: žehlení, nákupy, pochůzky a jiné.

Více o této službě »

Péče o seniory

Na tuto službu máme školené pečovatelky a zdravotní sestry, nebo lidi, kteří již pomáhali v péči o seniory. Nabízíme tyto služby: nákupy, doprovody k lékaři, úklidy, údržba kolem domu či bytu, péče o dlouhodobě nemocné ve dne i v noci, procházky a projížďky a společnice.

Více o této službě »

Úklid domů, kanceláří a firem

Provádíme úklidy domů, bytů, firem před nastěhováním, po malování, sezonní. Pereme koberce, myjeme výlohy a velká okna, čistíme sedací soupravy. Nabízíme i pravidelné úklidy kanceláří, firem, škol...

Více o této službě »

Úklid po stavebních pracích

Zajistíme úklid po veškerých stavebních pracech a připravíme byt či dům na předání.

Více o této službě »

Zahradní práce

Nabízíme službu zahradního architekta, který poradí s návrhem Vaší zahrady. Práci na zahradě Vám usnadníme těmito službami: Sekání trávy, pletí záhonů, sázení, úprava keřů a živého plotu, zalévání, stříhání stromů...

Více o této službě »